LUSH bude bojovat proti ropným pískům

13. 5. 2011 | bN
Britská kosmetická značka LUSH pracuje na své CSR. Připravuje rozsáhlou celoevropskou kampaň proti ropným pískům. V červnu proběhne i v České republice.

Na jeden červnový týden (13. - 18. 6.) změní britská značka kosmetiky LUSH své obchody po celé Evropě na centra kampaně proti ropným pískům a bude o tomto problému informovat zákazníky a kolemjdoucí. Lush bude vybízet k podpisu petice pro Evropský parlament.

Pracovníci obchodů LUSH se budou na protest polévat „ropou“ – melasou, která je ropě svou konzistencí i barvou velmi podobná. Navíc bude v prodeji limitovaná edice sprchového gelu Sweet and Shower vyrobeného právě z melasy, z jehož prodeje bude celý výtěžek (bez DPH) věnován společnosti domorodých lidí podporující ochranu životního prostředí a bojující proti ropným pískům - Indigenous Enviromental Network.

V České republice se akce odehraje přesně v poledne ve středu 15. června v obchodě LUSH v pražském obchodním centru Palladium. Většina kosmetických přípravků je vyráběna právě z ropy, firmy vyrábějící kosmetické produkty tak budou i nadále demonstrovat vědomí své společenské odpovědnosti podobnými aktivitami.  
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: