Má Seznam Česko pod palcem?

28. 6. 2011 | MyS
Seznam spouští novou hru Česko pod palcem ve své aplikaci Mapy.cz. Společnost očekává větší popularizaci svých mobilních map.

Seznam spouští novou hru Česko pod palcem ve své aplikaci Mapy.cz, která je v současné době dostupná pro Android, iOS a Symbian. První kolo soutěže odstartovalo o víkendu.

Soutěž bude velmi podobná službám Foursquare, Gowalla a Google Latitude, navíc v ní ale můžete získat věcné odměny. Společnost očekává větší popularizaci svých mobilních map, zejména funkci vyhledání zajímavých míst v okolí.

Asi tisíc míst různých kategorií (hrady, zámky, aquaparky, sportoviště, zoologické zahrady, restaurace, bary a další) bude rozmístěno po celé České republice. Uživatelé za „ohlášení se“ na těchto místech získají body, za které dostanou ceny.

Nebudou chybět ani virtuální odznaky ve stylu Foursquare. Seznam bude službu propagovat v marketingové kampani na internetu, ve vysílání rádií, v tisku, na ulicích a v dopravních prostředcích.

Byl spuštěn také web ceskopodpalcem.cz, kde vás uvítá drsný český Indiana Jones a kde se můžete zaregistrovat a vstoupit do hry. A samozřejmě také stáhnout aplikaci Mapy.cz do vašeho mobilního telefonu.

 Zdroj informací: www.androidmarket.cz

 

Štítky dokumentu: Google Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.