Mall. cz nabídl v pražském metru zákazníkům první virtuální drogerii

19. 10. 2011 | CaB
Internetový obchod Mall.cz spustil v pražském metru virtuální drogerii. Pomocí aplikace pro smartphony a použitím QR kódů mohou zakázníci nakupovat drogistické zboží během čekání na metro.

Internetový obchod Mall.cz včera odstartoval virtuální QR drogerii v pražském metru. Prodej drogistického zboží přes smartphony je možný ve stanicích Flora, Muzeum, Anděl a Náměstí republiky.


Zákazníci si zboží vyberou z „regálů“, kterými jsou polepeny sloupy na nástupišti. Na každém výrobku je pak uveden QR kód. Pomocí něj a speciální aplikace pro chytré telefony si produkt jednoduše objednají. Pokud zákazníci provedou nákup nejpozději do čtvrté hodiny odpoledne, zboží jim bude dodáno do druhého dne.


Aplikace QR Mall.cz je zdarma ke stažení v online obchodech AppStore a Android Market. Novinka však funguje i na mobilních telefonech s jiným operačním systémem než je iOS nebo Android. Majitelům těchto telefonů stačí stáhnout jakoukoliv čtečku QR kódů. Poté, co kód na výrobku vyfotí, budou přesměrováni na mobilní verzi obchodu Mall.cz.


Neobvyklá kampaň je ale časově omezená. Ze stanic metra zmizí přibližně za dva měsíce.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: