Mam.cz: Portfolio CPress se mění

19. 7. 2010 | KAS
Je to již téměř dvacet dní, co Mladá Fronta převzala vydavatelství CPress Media. Nyní je jasné, že dojde k jeho nevyhnutelným změnám. Kdy proběhnou a které to budou, to ještě není zcela jasné. Něktré tipy na možnou proměnu přináší server Mam.cz. Podle něj bude pravděpodobně pozastaveno vydávání dětského časopisu Pojď si hrát, který je přímým konkurentem dětských časopisů od Mladé Fronty.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Je to již téměř dvacet dní, co Mladá Fronta převzala vydavatelství CPress Media. Nyní je jasné, že dojde k jeho nevyhnutelným změnám. Kdy proběhnou a které to budou, to ještě není zcela jasné.
Něktré tipy na možnou proměnu přináší server Mam.cz. Podle něj bude pravděpodobně pozastaveno vydávání dětského časopisu Pojď si hrát, který je přímým konkurentem dětských časopisů od Mladé Fronty.
Podobný osud pravděpodobně potká i měsíčník Osobní finance. O titulech Connect! a Computer Design se uvažuje jako o přílohách měsíčníku Computer, rozhodnutí ale není ještě definitivní.
V portfoliu naopak dále zůstávají jako samostatně vycházející tituly Computer, Jak na počítač, Mobility, Digi foto a BIZ.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: