Martinus.sk přichází se Scrollbookem, papírovou knihou pro digitální ztracence

17. 10. 2017 | Petr Michl
Jste tak zvyklí na scrollování při čtení, že už vám dělá problém otáčet stránkami knih. Martinus.sk má pro vás řešení: papírový Scrollbook.Čím dál citelnější převaha smartphonů vytváří zástupy lidí, kteří jsou zvyklí při čtení posouvat prst po obrazovce, nikoliv obracet stránky. Pro některé je tento zvyk natolik železnou košilí, že jim ovládání klasické knihy přijde poněkud komplikované. Přesně pro ty připravilo slovenské online knihkupectví Martinus.sk Scrollbook

Na něm můžete scrollovat, ač je z papíru. Jde totiž o jakýsi papírový válec s textem v klasické knižní vazbě. Nemusíte se přitom bát, že nebudete vědět, kde jste skončili. Řešení nabízí inovovaná varianta papírové záložky.Lidé z Martinusu přiznávají, že nejde o jejich nápad. Napsal jim ho jeden z jejich fanoušků na Facebooku. Oni pouze přetavili myšlenku v realitu a dokázali ji vtipným způsobem připravit. „Ďakujeme za váš záujem, ale Scrollbook je zatiaľ len vo fáze protovtipu,“ uvádí pro jistotu Martinus.sk na pravou míru, zdali má skutečně tento speciální druh knihy na skladě. Chystá nicméně soutěž, v které si fanoušci budou moci zahrát o jediný existující exemplář.


Zdroj: Martinus.sk


Tip redakce: Martinus dlouhodobě přichází s hravým marketingem a zajímavými soutěžemi. Letos nechal fanoušky rozhodnout knižní dilemata. Připomeňte si i loňskou kampaň v článku Martinus.cz přichází opět po roce s Knižní šifrou.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.