McDonald´s ve Velké Británii nainstaluje nové technologie

16. 5. 2011 | bN
McDonald´s plánuje spustit ve svých restauracích ve Velké Británii dotykovou technologii a speciální karty.

McDonald´s plánuje spustit ve svých restauracích ve Velké Británii dotykovou technologii a speciální karty. Hlavním důvodem plánovaných změn je snaha usnadnit zákazníkům objednávání jídla a zlepšení využití údajů o zákaznících.

Řetězec rychlého občerstvení se snaží nahradit pozice pokladních digitálními obrazovkami a speciálními kartami. K těmto krokům přistupuje společnost především proto, aby zkušenost z návštěvy jejích restaurací byla příjemnější a pohodlnější, zároveň chce snížit transakční čas. Digitální technologie zajistí společnosti McDonald´s více údajů o zákaznících, které bude moci využít k marketingovým účelům. Zajistí firmě lepší porozumění spotřebitelským návykům svých klientů.

Řetězec také začne v 1 200 svých restaurací ve Velké Británii zaměstnávat číšníky. Číšníci budou používat ruční terminály, aby mohli přijímat dodatečné objednávky od zákazníků přímo u jejich stolu. McDonald´s je prvním velkým řetězcem s rychlým občerstvením, který zavádí bezkontaktní platby. Prezident McDonald´s Europe uvedl pro Financial Times, že zavedení nových technologií ve Velké Británii se inspirovalo návštěvou Japonska.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: