Mezinárodní festival reklamy PIAF zveřejnil shortlist

13. 5. 2014 | PM

Prague International Advertising Festival, zveřejnil na svých stránkách práce, které postoupily do finálního hlasování poroty. Tu vede jeden z nejoceňovanějších kreativců světa Alexander Schill z německé agentury ServicePlan. V porotě ovšem zasednou mimo jiné i špičkoví marketingoví experti z McDonald´s, Carlsbergu a Unileveru. Festival, jehož součástí je mezinárodní konference o revolučních změnách v marketingu a komunikaci, proběhne 20. a 21. května.

PIAF se liší od většiny podobných soutěží právě účastí špičkových marketérů v porotě. Kromě toho se hodnotí ve čtrnácti inovativních kategoriích, které pokrývají celé spektrum činností v komunikaci a brandingu. Každoročně získá cenu kolem 50 prací. Na kompletní shortlist PIAF 2014 se podívejte zde.


Kampaň The Autocomplete Truth pro OSN soutěží v kategorii Media engagement

„Letos se do finále dostalo 137 prací. Mezi kandidáty na vítěze jsou renomovaní světoví hráči jako BBDO New York, Fred&Farid, R/GA, Almap BBDO, Heimat, ale také agentury, které nepatří mezi tradiční sběratele trofejí," říká ředitel festivalu Marek Hlavica.

Podle něj to potvrzuje zvláštní postavení PIAF, na kterém mohou bodovat i jiné práce než na tradičních soutěžích kreativity. Porota PIAF má ovšem špičkovou, světovou úroveň.

Turistická kampaň Poland. Come and complain zobrazuje Polsko v tom, co umí nejlíp - stěžovat si. A bokem upozorní na úspěchy svého národa. Soutěží v kategorii State and public institutions.

Vítězové PIAF budou zveřejněni na Best of... 21.5. v Praze. Večer v Národní galerii tak završí dvoudenní odbornou konferenci, na které se představí více než dvacítka mezinárodních přednášejících. Tématem letošní konference jsou změny, které obor marketingu a komunikace v posledních letech zásadně proměňují. Program konference si můžete prohlédnout zde.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: