Mladá fronta Dnes představuje nový magazín Doma Dnes

18. 3. 2011 | TZ
Deník Mladá fronta Dnes připravil pro své čtenáře nový magazín Doma Dnes. Podle oficiálního proma se bude jednat o "magazín plný praktických tipů a návodů, jak vylepšit svůj domov". Magazín poprvé vyjde ve středu 23. března jako součást deníku Mladá fronta Dnes.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Deník Mladá fronta Dnes připravil pro své čtenáře nový magazín Doma Dnes. Podle oficiálního proma se bude jednat o "magazín plný praktických tipů a návodů, jak vylepšit svůj domov". Magazín poprvé vyjde ve středu 23. března jako součást deníku Mladá fronta Dnes.

„Chceme čtenáře inspirovat a poradit jim v oblasti architektury, designu, zahrad, péče o domácí zvířata. To vše s akcentem na praktickou využitelnost a přístupy šetrné k životnímu prostředí,“ řekla Monika Binarová, vedoucí redaktorka magazínu Doma Dnes.

„Kampaň na podporu nového magazínu Doma Dnes poběží v TV Nova, TV Prima, celoplošných i regionálních rozhlasových stanicích, portálu iDnes.cz a v místě prodeje formou letáků. Kampaň bude doplněna direkt marketingovými aktivitami za využití sítě poskytovatele firemních stravenek EDENRED, „sdělil Aleš Pýcha, marketingový ředitel mediální skupiny MAFRA. „Kromě uvedeného jsme připravili redakčně programovou spolupráci s pořadem rádia Impuls „ Rada pro dnešní den“. Každou středu tak představíme posluchačům rádia praktické rady v oblasti bydlení, zahrady a hobby, které budou reflektovat aktuální téma magazínu Doma Dnes. V rámci podlinkových aktivit využijeme product placement v oblíbeném pořadu TV Prima ´Jak se staví sen?´ a připravujeme spolupráci i s novým formátem týkajícím se bydlení a designu, který by měla Prima představit v květnu,“ doplnil Aleš Pýcha. „Na duben a květen navíc chystáme víkendovou road show po velkých městech, ve kterých magazín Doma Dnes představíme veřejnosti a zároveň nabídneme předplatné nového magazínu se speciální prémií“.

S novým magazínem Doma Dnes se budou moci seznámit i návštěvníci vybraných výstav a veletrhů, na nichž vyroste speciální expozice "Obývací pokoj Doma Dnes" s domácí pohodou a možností odpočinku.

Koncept i kreativa kampaně s mottem „ S námi vám bude doma lépe“ vznikly inhouse.

Z pohledu inzertních zadavatelů přichází vydavatelství s novinkou. Doma Dnes bude prvním magazínem, který bude regionálně mutován. Každé druhé číslo bude vycházet v celkem pěti regionálních mutacích.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.