Mobilní aplikací roku 2012 jsou Mapy.cz

14. 6. 2012 | PeMi
Nejpopulárnější českou aplikací pro mobilní telefony se pro letošní rok staly Mapy.cz z dílny Seznamu.

Anketa Mobilní aplikace roku 2012, vyhlašovaná nezávislou sítí TUESDAY Business Network, zná své vítěze. Nejpopulárnější českou aplikací pro mobilní telefony se pro letošní rok staly Mapy.cz z dílny Seznamu.

Slavnostní vyhlášení druhého ročníku ankety Mobilní aplikace roku proběhlo ve středu 13. června 2012 v rámci setkání z řady COMMUNICATION WEDNESDAY. Cílem ankety je najít nejen nejpopulárnější, ale také nápadité a inovativní, byť méně známé aplikace pro mobilní telefony v různých kategoriích, upozornit na ně a podpořit tak české vývojáře.

 

Z nominační fáze, která probíhala od 12. března do 10. dubna, vzešlo 184 finalistů z řad českých a slovenských aplikací. Odborná porota, složená z členů programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY a vybraných expertů z oblasti telekomunikací a internetu, je následně rozřadila do deseti kategorií.

Internetová veřejnost pak svým hlasování od 23. dubna do 23. května rozhodovala o tom, kdo získá ocenění v každé z kategorií. Do hlasování se zapojilo téměř 5 000 internetových uživatelů.
Největší počet hlasů z řad veřejnosti napříč všemi kategoriemi získala aplikace Mapy.cz z dílny Seznam.cz, a stala se tak Mobilní aplikací roku 2012.

 Nejlepší aplikací v kategorii Hry a zábava je propracovaná střílečka Shadowgun od MADFINGER Games

 

V průběhu slavnostního vyhlášení bylo značkou ExperienceU uděleno speciální ocenění pro aplikaci přinášející nejlepší uživatelský prožitek. Nejlepší UX aplikací roku se staly Jízdní řády pro iDNES.cz.

Kompletní přehled výsledků:

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: