MS Office 14 pro betatesting s rekordním zájmem

8. 12. 2009 | PES
Již čtrnáct dní je možné stahovat k betatestingu novou verzi kancelářského balíku od Microsoftu s pracovním názvem Office 14 (pro prodej bude pravděpodobně použit název Office 2010). Microsoft již potvrdil, že produkt bude uveden na trh koncem jara příštího roku a k dispozici bude šest verzí - Home and Student, Home and Business, Standard, Professional a Professional Plus.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Již čtrnáct dní je možné stahovat k betatestingu novou verzi kancelářského balíku od Microsoftu s pracovním názvem Office 14 (pro prodej bude pravděpodobně použit název Office 2010). Za tu dobu vykázal odkaz neuvěřitelný jeden milion stažení.
Microsoft již potvrdil, že produkt bude uveden na trh koncem jara příštího roku a k dispozici bude šest verzí - Home and Student, Home and Business, Standard, Professional a Professional Plus.
Z marketingového hlediska je zajímavé volné uvolnění verze Office 2010 Starter, která bude obsahovat "okleštěný" Word a Excel, jejihž uživatelské rozhraní bude vybaveno prostorem pro zobrazování reklamy.

Uvažuje se také o tom, že Microsoft poprvé vstoupí na pole Cloud aplikací a připraví pro uživatele online verze Wordu, Excelu, PowerPointu.

Štítky dokumentu: Reklama online

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: