MySpace propustil 47 procent zaměstnanců

12. 1. 2011 | TAS
ySpace se nachází ve chvíli, kdy mu jde skutečně o hodně. Buď se vzpamatuje a vytvoří příhodné místo pro alternativní uživatele z generace Y anebo skončí navždy v propadlišti dějin. Jeho poslední šance na změnu začíná. A že restrukturalizace nebude nic jednoduchého potvrzuje i fakt, že společnost propustí 47% svých zaměstnanců. Potvrdily se tak dohady z minulého týdne, které se již delší dobu přetřásaly na odborných blozích.

Původní logo portálu MySpace, zdroj: www.myspace.com

ySpace se nachází ve chvíli, kdy mu jde skutečně o hodně. Buď se vzpamatuje a vytvoří příhodné místo pro alternativní uživatele z generace Y anebo skončí navždy v propadlišti dějin. Jeho poslední šance na změnu začíná.
A že restrukturalizace nebude nic jednoduchého potvrzuje i fakt, že společnost propustí 47% svých zaměstnanců. Potvrdily se tak dohady z minulého týdne, které se již delší dobu přetřásaly na odborných blozích.

47% zaměstnanců MySpace, to je zhruba 500 lidí, kteří přijdou o místo napříč všemi divizemi. Podle ředitele Mika Jonese je tento krok nezbytný pro postupný obrat k nové strategii. Menší tým by měl být operativnější a flexibilnější.
"V něčem se vlastně vracíme ke kořenům," připustil Jones.

Nutno dodat, že takto velké propouštění se neobešlo bez emocí. Většina z těch, kterých se to týká, si stěžují, že vyhazov je pro ně odměnou za tvrdou práci, kterou vykonávali v posledních měsících, kdy se snažili postavit umírající projekt zpět na nohy.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: