Nábytek, který ve vás probudí hravost. Můžete si ho dozdobit kostičkami LEGO

20. 4. 2018 | Kristýna Vozková
Šlápnutí na LEGO kostičku je jeden z nejbolestivějších zážitků, co se vám může doma přihodit. Jak eliminovat riziko, že ho zažijete? Pořiďte si se stavebnicí LEGO kompatibilní nábytek Stüda.

LEGO je geniální zábava pro malé i velké, o tom není pochyb. Nyní si ale těmito barevnými kostičkami můžete vyzdobit vlastní nábytek. S geniálním marketingovým tahem, jak prodat jinak zcela obyčejný nábytek, přišla Italská designová firma Studio NINE.

Vytvořila nábytek Stüda kompatibilní s LEGO. Ten je dodáván v různých variantách a barvách a je pokrytý výstupky, na které můžete připevnit kousky legendární stavebnice a vytvořit si tak originální kus nábytku podle vašeho vkusu.

Fantazii se meze nekladou. Můžete sestavit různé vzory či barevné kombinace a jejich vytváření rozhodně není zábavou jen pro děti. Nábytek má navíc několik praktických výhod – je snadno omyvatelný a když vás přestane bavit, můžete si ho jen přestavět podle vašeho vkusu. Mimo to je také originální, protože se všemi barvami a možnostmi nebude mít nikdy nikdo stejný kus jako vy.

Studio NINE tak využilo popularity LEGO a zajistilo tak své kolekci zájem milionů fanoušků stavebnice po celém světě.

Zdroje: archdaily.com, psfk.com


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: