Nákupní centrum mění své billboardy na ptačí budky

22. 4. 2022 | Beáta Vaňková
Nákupní centrum ve Španělsku ví, že činy jsou více než slova. Aby upevnilo své postavení milovníků zvířat, vytvořilo billboardy, které zdobí 80 ptačích budek. S billboardy se fotí projíždějící řidiči a fotky sdílejí na sociálních sítích.

Mnoho řidičů ve Španělsku se minulý týden setkalo s velmi zvláštními billboardy. Místo klasických reklamních claimů je totiž zdobilo více než 80 dřevěných ptačích budek a vzkaz „Jsme přátelští ke zvířatům”. Vedle ptačích budek jsou dokonce nainstalována krmítka s ptačím zobem a uvnitř je umístěná sláma, aby si ptáci mohli snáze vytvořit hnízda.

Za tímto zajímavým počinem stojí obchodní centrum Portal de la Marina nacházející se v Alicante. Je to jedno z mála obchodních center, kde jsou psi vítáni.

Kampaň realizovala agentura Sapristi Décom. Generální ředitelka nákupního centra, Virginia Carrasco, přiblížila, proč k ní přistoupili:

Cílem bylo přejít od slov k činům, tedy nejen říkat, že máme rádi zvířata, ale také to demonstrovat způsobem, který přesahuje rámec naší reklamní komunikace. Napadlo nás, že kromě toho, že bychom zvířatům, která doprovázejí své majitele, poskytli veškeré zázemí a péči, bychom mohli udělat něco, z čeho by měli prospěch i ti, kteří přijít nemohou."

Před několika měsíci obchodní centrum Portal de la Marina zahájilo politiku přátelskou k domácím mazlíčkům. Čtyřnozí kamarádi mohou doprovázet své majitele do obchodního centra a využívat spoustu výhod. Venku před obchodním centrem byla nainstalována speciální pítka pro psy, uvnitř se vydávají sáčky na psí exkrementy a lze využít i službu půjčování vodítek a náhubků. Různé obchody navíc umožňují domácím mazlíčkům vstup do obchodu.

Billboardy vyvolaly mezi řidiči překvapení a senzaci. Není úplně obvyklé, aby se lidé fotili s billboardy a sdíleli to na sociálních sítích. V tomto případě se to ale povedlo.

Zdroj: La Criatura Creativa, Denia

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: