Nechte si poradit, jak dostat firmu na globální trhy

12. 7. 2012 | Petr Michl
Seminář Jihomoravského inovačního centra poskytne rady odborníků z novozélandského inkubátoru Soda Inc. i zkušenosti úspěšných podnikatelů.

Přeměněna startupu s vynikajícím nápadem na profitabilní firmu s nadnárodní působností je dlouhou cestou, kterou ujde jen zlomek těch, co se na ni vydají. Přesto je pro mnoho byznys modelů povýšení na mezinárodní úroveň nezbytné. Právě pro začínající podnikatele s podobnými ambicemi je určen seminář Jihomoravského inovačního centra (JIC) „Jak dostat firmu na globální trhy?“.

V rámci něj představí Michal Sochor hlavní funkce Innovation parku JIC, jeho přínosy pro začínající podnikatele a v neposlední řadě i stávající firmy, kterým pomáhá. Konkrétněji pak budou představeny tři různorodé projekty. Safetica Technologies pomáhá poskytovat komplexní ochranu proti vnitřním hrozbám - vlastním zaměstnancům – mnoha společnostem již ve 42 zemích světa. Freedomky nabízejí rychlé a potenciálně na připojení k rozvodným sítím značně nezávislé bydlení v mobilních domcích z přírodních materiálů. Invea-Tech mimo jiné vyvíjí a celosvětově prodává řešení pro monitoring datových toků (NetFlow & IPFIX), behaviorální analýzu (NBA) a splnění regulačních požadavků pro poskytovatele internetu (DR & LI).

Ty pravé mezinárodní zkušenosti přinese Cheryl Reynolds, ředitelka novozélandského inkubátoru Soda Inc. S ním je jako Business Growth Manager svázán i Petr Adámek, jenž je mimo to i externím mentorem JIC. Specializuje se na strategický rozvoj firem, inovace, ICT a automobilový průmysl. Hlavním posláním obou přednášek bude pochopitelně předání znalostí o tom, jak se může i malá firma uchytit v globálním měřítku.


Akce se koná v brněnském sídle JIC. V případě zájmu o účast se, prosím, co nejdříve registrujte u Adama Hazdry na emailu hazdra@jic.cz, počet účastníků je omezen. Účast je zdarma.
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.