Nexus One je propadák. Uznal to i Google.

17. 5. 2010 | ILE
Americká společnost Google přiznala, že její přístroj Nexus One rozhodně neplní očekávání, jaká do něj jeho tvůrci vkládali. Společnost dokonce oficiálně přiznala, že projekt chytrého telefonu se prostě nevydařil, alespoň co se objemu prodejů týče. V reakci na to se společnost rozhodla zastavit prodej telefonu přes internet, k dostání tak bude pouze v obchodech partnerských prodejců.

Nexus One, zdroj: www.google.com

Americká společnost Google přiznala, že její přístroj Nexus One rozhodně neplní očekávání, jaká do něj jeho tvůrci vkládali. Společnost dokonce oficiálně přiznala, že projekt chytrého telefonu se prostě nevydařil, alespoň co se objemu prodejů týče.
V reakci na to se společnost rozhodla zastavit prodej telefonu přes internet, k dostání tak bude pouze v obchodech partnerských prodejců.
"Je jasné, že řada zákazníků je radši, když si může telefon před nákupem pořádně osahat," uvedl viceprezident Googlu Andy Rubin na podnikovém blogu. T oho vyplývá, že Google tak bude cílit především na pragmaticky se rozhodující jedince, kteří nepodléhají módním trendům a hledají praktické a kvalitní zařízení, byť s nízkým renomé. "Internet pro nás zůstává specifickým kanálem pro ty, co chtějí novinky okamžitě," uvedl dále Rubin.

Štítky dokumentu: Google Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: