Nokia navazuje partnerství s Yahoo

25. 5. 2010 | ILE
Nokia a Yahoo oznámili uzavření rozsáhlého partnerství v oblasti mobilních a online služeb. Nokia bude nově exkluzivním globálním poskytovatelem Yahoo map a navigačních služeb, které budou integrované do služby Nokia Ovi. Yahoo se na oplátku stane poskytovatelem Nokia Ovi Mailu a Ovi Chatu, které nově ponesou v brandu dovětek "powered by Yahoo".

Ilustrační obrázek, zdroj: www.nokia.com

Nokia a Yahoo oznámili uzavření rozsáhlého partnerství v oblasti mobilních a online služeb. Nokia bude nově exkluzivním globálním poskytovatelem Yahoo map a navigačních služeb, které budou integrované do služby Nokia Ovi. Yahoo se na oplátku stane poskytovatelem Nokia Ovi Mailu a Ovi Chatu, které nově ponesou v brandu dovětek "powered by Yahoo". S informací přišel server Brand Republic.
Společnosti se zároveň dohodly na postupném zjednodušení vzájemných identifikačních procesů. Ve výhledu by měl jediný kód zajistit uživatelský přístup jak do služeb Yahoo, tak Nokie.
"Poskytujeme milionům uživatelů Yahoo na klíčových severoamerických trzích možnost objevit unikátní schopnosti Ovi Maps," okomentoval pro média Olli-Pekka Kallasvuo, chief executive Nokie. "Stejně tak tak získají milióny uživatelů Ovi Mailu možnost využívat zkušeností společnosti Yahoo. Spolupráce Nokie s Yahoo navíc zajistí, že první kontakt s mobilním internetem bude pro tyto miliony uživatelů skutečně přívětivý."

Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: