Nova divákům představila změny ve zpravodajství, omlazena byla i grafika

14. 2. 2011 | ILE
Televize Nova počínaje včerejšími Televizními novinami představila divákům novou strukturu svého zpravodajství. Změn se dočkala také grafika zpravodajských bloků, která je modernější a agresivnější. A jak má Nova v posledních měsících ve zvyku, promo bylo nasazeno přímo do Televizních novin.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.novatv.cz

Televize Nova počínaje včerejšími Televizními novinami představila divákům novou strukturu svého zpravodajství. Změn se dočkala také grafika zpravodajských bloků, která je modernější a agresivnější. A jak má Nova v posledních měsících ve zvyku, promo si z vysílacího času "urvalo" více, než bylo nezbytně nutné.

Celá "reportáž" ve které hrála prim nová dotyková obrazovka, bylo zdlouhavá a natolik nudná, že nebýt drobné chyby ve studiu, která k popisku této reportáže opakovaně dosadila titulek "Odejděte nebo odcházíme", divák by se ani nezasmál. Tento exces se tak zařadil po bok masáži z minulého týdne, kdy jsme si pravidelně vyslechli povinnou dávku o kvalitě telenovely "Tisíc a jedna noc".

Bude zajímavé sledovat, jak si nové rozšířené zpravodajství najde své diváky. Přecijen, kvůli dotykové televizní obrazovce se na půlnoční zprávy pravděpodobně koukat nebudeme...

Štítky dokumentu: Reportáže

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: