Nové funkce portálu Marketing Journal

16. 2. 2009 | Tým M-journal
K dnešnímu dni byly spuštěny blogy, marketingový slovníček a hledání pracovních pozic.

Illustrační foto
zdroj: www.m-journal.cz

Vážení uživatelé,

dnešním dnem byly na protálu www.m-journal.cz spuštěny nové, atraktivní funkce. Kromě marketingového slovníčku a vyhledávání pracovních pozic si tak každý uživatel může založit svůj blog.

Blog

Každý registrovaný uživatel se nyní může podělit o svoje názory a zajímavé informace prostřednictvím vlastního odborného blogu. Každý blog standardně dovoluje dělení článků do sekcí, pro editaci je k dispozici jednoduchý WYSIWYG editor. Redakce bude vašim materiálům věnovat zvýšenou pozornost a ty nejzajímavější z nich se mohou dočkat dalšího rozvedení, popřípadě vyvolání odborné diskuze.

Marketingový slovníček

Velmi užitečný nástroj, který naleznete v pravém sloupci na hlavní stránce. Obsahuje přes tisícovku odborných výrazů, pro přesnější vyhledávání lze navíc používat upřesňující znaky.

Nabídka pracovních míst

Chcete změnit zaměstnání? Pomoci vám může nová funkce portálu. Přehled o aktuálních volných pracovních pozicích získáte vyplněním formulářových polí.


  

Doufáme, že nová funkcionalita přispěje k vaší větší spokojeností s portálem Marketing Journal. A pokud máte další návrhy na zlepšení, napište přímo šéfredaktorovi Marketing Journalu Františku Brožovi: f.broz@m-journal.cz.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: