Nový iPhone 11 v situacích, do kterých nechcete svůj telefon dostat

26. 9. 2019 | Milada Zemanová
Co se stane, když na váš telefon dopadne ve velké rychlosti plastová hračka? Nebo třeba mokrá zelenina? Nový iPhone 11 si právě takové situace vyzkoušel.

Mobilní telefony jsou běžnou součástí našich životů. Ale ruku na srdce, jak takový telefon zvládne střet s realitou všedního dne? Například z takové konfrontace s jídlem či letícími hračkami nemusí vždy vyjít bez úhony. Ale toho se nemusíte obávat s novým iPhonem 11. Alespoň podle originálních zátěžových testů.

Jednou z předností nového iPhonu je totiž právě odolnost. A tak Apple vzal různé předměty, ty nechal vynést větrným aerodynamickým tunelem a v této rychlosti je poslal přímo na zmíněný telefon. Telefon iPhone 11 má být totiž odolný nejen proti nárazům, ale také proti tekutinám, poškrábání , apod. A tak se mezi házenými objekty objevila i zelenina, svatební dorty, kancelářské potřeby i dětské hračky.

Jak iPhone 11 v těchto zkouškách obstál, posuďte už sami.

Odolnost ovšem není jediná vlastnost, kterou chtěla společnost Apple otestovat. Upozornila totiž ještě na trojitý fotoaparát. Představte si například dlouhosrstého psa, kterému vlaje srst ve větru, a vy ho chcete vyfotit celého. Anebo si to vlastně nepředstavujte a rovnou se podívejte na video níže.

Uveřejněná propagační videa jsou skutečně povedená a za pár dní od uveřejnění nasbírala jen na YouTube přes 22 milionů zhlédnutí. Jsou zajímavým doplněním ke spotům, které byly publikovány 10. září při příležitosti oficiálního představení nového modelu iPhonu. Z nich bychom rádi upozornili na toto dvouminutové dílo, které je jedním z nejnadupanějších produktových videí za poslední roky.


Kam dál?

Apple si se svými propagačními videi skutečně vyhraje. V dubnu letošního roku vzdal hold planetě Zemi a současně vyzdvihl parametry iPhone XS. Vzniklé video obsahovalo nádherné záběry, které působí jako vystřižené z přírodopisných filmů, a přitom byly pořízeny právě na telefon s jablkem ve znaku.

Štítky dokumentu: Apple Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: