Nový ročník Internet Effectiveness Awards je tu. Podávejte přihlášky

6. 6. 2012 | PeMi
Nový ročník soutěže hodnotící účinnost internetových řešení je tu. Přihlášky lze podávat pouze do 30.6.

Nový ročník Internet Effectiveness Awards je tu. Přihlášky do soutěže hodnotící účinnost internetových řešení lze podávat pouze do 30.6. Akce, jejímž pořadatelem je Asociace dodavatelů internetových řešení, si vybudovala pověst svými velmi nekonformními vyhlášeními cen i propracovanými případovými studiemi účastníků.Tentokráte se její prezentace nese v ryze mafiánském duchu.

 

Soutěžit mohou obchodní systémy, weby, portály, využití sociálních sítí, videa, on-line prodeje, mobilních řešení nebo mediální kampaně. V každém oboru budou oceněny nejefektivnější projekty. Navíc budou udělena zvláštní ocenění organizátora IEA v oblasti sociálních sítí a virálního marketingu, mobilních řešení a integrovaných kampaní.
Hlavními kritérii soutěže jsou tradičně efektivita a inovace.

Ceny IEA si odnesou projekty, které dosáhly konkrétních výsledků, nebo které jsou výjimečné svým inovačním přístupem. Soutěžit tak spolu mohou velké i malé organizace.Důkazem toho i jeho loňské vítězství portálu Výmoly.cz před kampaněmi automobilek v sekci Auto-Moto, jehož cílem není nic většího než poskytnout platformu pro upozornění na díry na silnicích.

Přihlásit k soutěži se můžete ZDE.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.