Novým mluvčím Student Agency a RegioJetu bude Aleš Ondrůj

20. 9. 2010 | ITO
Společnosti Student Agency a RegioJet mají od tohoto týdne nově zřízenou a obsazenou pozici korporátního PR manažera. Na místo hlavní osoby, která bude nově komunikovat s médii, nastoupí dosavadní ředitel odboru produktů a obchodu ČD Aleš Ondrůj. Ten svou kariéru v Českých drahách zahájil právě jako tiskový mluvčí. Podle Jančury by komunikace s médii měla mít mnohem větší záběr, než tomu bylo doposud.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.regiojet.cz

Společnosti Student Agency a RegioJet  mají od tohoto týdne nově zřízenou a obsazenou pozici korporátního PR manažera. Na místo hlavní osoby, která bude nově komunikovat s médii, nastoupí dosavadní ředitel odboru produktů  a obchodu ČD Aleš Ondrůj. Ten svou kariéru v Českých drahách zahájil právě jako tiskový mluvčí. Podle Jančury by komunikace s médii měla mít mnohem větší záběr, než tomu bylo doposud.
Jedním z hlavních úkolů mise Aleše Ondrůje ovšem bude připravit veřejnost na vstup nového dopravce RegioJet na české koleje. Žluté vlaky by měly pravděpodobně vyjet již za necelý rok - nejprve na trasu mezi Prahou a Ostravou, posléze i do dalších destinací.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: