Značka Barilla vytvořila na Spotify playlisty určené pro vaření těstovin

21. 1. 2021 | Milada Zemanová
Uvařit správně těstoviny bývá oříšek. Stačí je vytáhnout příliš brzy a jsou nedovařené. Necháte je ve vodě o minutu déle a jsou rozvařené. Se speciálními Spotify playlisty od značky Barilla se nedokonalých těstovin už nemusíte obávat.

Italská potravinová společnost Barilla se ve své nabídce zaměřuje mimo jiné i na těstoviny různých druhů. Moc dobře si přitom uvědomuje, že každý typ vyžaduje jinou přípravu a dobu vaření. Aby vaření svým zákazníkům ulehčila, spojila se se službou na streamování hudby Spotify. Společně se Spotify a agenturou Publicis vytvořili projekt s názvem Playlist Timer. Jedná se o sérii playlistů, přičemž každý svou délkou odpovídá době vaření jiného typu těstovin.

Barilla zastává přístup, že vaření je forma zábavy a umění, což zvolené playlisty jen potvrzují. Vybrané skladby odpovídají nejoblíbenějším hudebním žánrům v Itálii. Konkrétně se jedná o pop, hip-hop, alternativní indie rock a nostalgické písně.

Celkově vzniklo 8 playlistů, se kterými snadno připravíte například špagety, linguine, fusilli či penne. Jednotlivé playlisty jsou pojmenovány podle jednotlivých druhů. Najdete tak mezi nimi Mixtape Spaghetti, Boom Bap Fusilli, Pleasant Melancholy Penne nebo Moody Day Linguine. Při vaření pak stačí pouze přivést těstoviny k varu, spustit odpovídající playlist a následně scedit těstoviny ve chvíli, kdy hudba dohraje.

Vybrané ukázky jednotlivých playlistů si můžete prohlédnout níže.

Mixtape Spaghetti je například 9 minut dlouhý a náhledový obrázek tohoto playlistu vytvořilo designové studio Van Orton.

Štítky dokumentu: Budování značky
Sdílejte tento článek:
Podobné články: