Ondřej Fryc se stal Osobností obchodu za rok 2012

6. 2. 2013 | PeMi
Generální ředitel Netretail Holding, Ondřej Fryc, zvítězil v rámci soutěže „MasterCard Obchodník roku 2012“ v kategorii „Osobnost obchodu“.

Generální ředitel Netretail Holding (Mall.cz), Ondřej Fryc, získal v rámci soutěže „MasterCard Obchodník roku 2012“ prvenství v kategorii „Mastercard Osobnost obchodu 2012“. Ocenění mu bylo předáno v rámci konference Retail Summit 2013. Právě hlasy návštěvníků největší odborné akce ve střední Evropě věnující se maloobchodu rozhodli o jeho vítězství. Ve hře byli přitom ještě další tři lidé nominovaní odbornou porotou soutěže pro jejich kreativní a inovativní přístup, díky kterému došlo ke zvýšení kvality služeb nebo zboží. Konkrétně se jednalo o:

  • Zdeněk Juračka, předseda Svazu českých a moravských spotřebních družstev, člen skupiny COOP a prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky
  • Pavel Sláma, generální ředitel Datart International
  • Miloslav Hlavsa, ředitel družstva Konzum Ústí nad Orlicí


Ondřej Fryc je generálním ředitelem MALL.CZ a zároveň generálním ředitelem Netretail Holdingu – mateřské společnosti MALL.CZ. Netretail má obchody rovněž na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Slovinsku.

Fryc byl nominován za zrealizování dosud největší transakce na českém trhu a jednu z největších transakcí v internetovém obchodě celosvětově, a to prodej většinového podílu Netretail Holding společnosti MIH Allegro v létě 2012.

Porota ocenila především předvídavost a inovativnost, které se odráží na celém profilu firmy. MALL.CZ neustále rozšiřuje sortiment o nové zboží a kromě elektroniky, sportovních potřeb nebo bílého zboží nabízí například značkovou módu, designové bytové doplňky nebo knihy. Porotci také ohodnotili kvalitu doručování zboží zákazníkům.
 

Štítky dokumentu: Podpora prodeje Reportáže

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: