Paroubek si po měsíci chválí zájem o web Vaše věc

16. 11. 2010 | TAM
Přesně před měsícem spustil Jiří Paroubek za velkého mediální zájmu svůj web Vaše Věc - prostor pro "pravdivou", převážně levicovou občanskou žurnalistiku, který měl tvořit protipól žurnalistice šmoků. A jak se zdá, články a blogy na webu zveřejňované si rychle našli cestu ke své čtenářské skupině.

Vaše věc - logo projektu Jiřího Paroubka, zdroj: www.vasevec.cz

Přesně před měsícem spustil Jiří Paroubek za velkého mediální zájmu svůj web Vaše Věc - prostor pro "pravdivou", převážně levicovou občanskou žurnalistiku, který měl tvořit protipól žurnalistice šmoků.
A jak se zdá, články a blogy na webu zveřejňované si rychle našli cestu ke své čtenářské skupině. Podle prohlášení Jiřího Paroubka, které uveřejnily Parlamentní listy, se současná návštěvnost webu pohybuje kolem dvou tisíc uživatelů denně a má vzrůstající tendenci. Každý uživatel pak na stránkách stráví průměrně čtyři a půl minuty.

Za třicet dní se pak podařilo dosáhnout hodnoty 300 000 pageviews. Ke spolupráci bylo zlákáno na 250 blogerů.

Paroubek také oznámil, že do budoucna počítá s dalším rozvojem webu. "Chceme přinášet zprávy rovněž z oblasti kultury či sportu. Rádi bychom rovněž otevřeně prezentovali názory menšin, neziskových či charitativních organizací, abychom jim umožnili upozornit na jejich problémy a otevřít tak celospolečenskou debatu," citují ho Parlamentní listy.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: