Patnáctý ročník Czech Internet Fora proběhne poprvé online

7. 10. 2020 | Petr Michl

Témata, která hýbou světem internetu a médií, novinky v evropské legislativě, nové obchodní modely médií, prolínaní mediatypů či boj proti fake news. To vše a mnohem víc nabízí již patnáctý ročník Czech Internet Fora.

Současná koronavirová situace konferencím nepřeje. Pro pořadatele je aleskvělou příležitostí zkusit něco nového: uspořádat akci online. Ostatně konference o internetu a internetovém marketingu si o online provedení doslova říká.

Na co konkrétně se můžete těšit?

Svoboda a otevřenost internetu v Evropě

Marcel Kolaja (Evropský parlament) představí Akt o digitálních službách (Digital Services Act), který promění internetové prostředí. Dozvíme se, co konkrétně tato právní úprava přinese a před jakými výzvami zákonodárci stojí.

Krize je příležitost - Seznam.cz v době „čínské chřipky"

Tomáš Búřil (Seznam.cz) představí kroky, které česká internetová jednička podnikla pro záchranu nejen svého byznysu, ale i byznysu svých klientů.

Mediální synergie CNC a MALL.TV

Mediální domy čím dál více sázejí na prolínání mediatypů. Už dávno nestačí nabízet jen televizní vysílání či vydávat pouze tištěné tituly. Obsah se ke konzumentům musí dostat různými cestami a internet při tom hraje zásadní roli. Juraj Felix (MALL.TV) prozradí detaily o jedné takové mediální spolupráci, konkrétně mezi CNC a MALL.TV.

Velká debata o placeném obsahu

O tom, jak se zavedení placeného obsahu médiím vyplatilo a co je v tomto směru v budoucnosti čeká, budou diskutovat Petr Bednář (Vltava Labe Media), Štěpán Burda (Economia), Petr Fryš (Czech News Center), Jan Rozkošný (DVTV) a Ján Simkanič (Deník N).

Jak konference proběhne?

Zaregistrovaní účastníci dostanou včas přístup do online rozhraní. Vysílat se bude z moderního virtuálního studia, kde budou přítomni moderátoři a režie bude přepojovat přednášky jednotlivých řečníků. Program, který je v klasické offline verzi rozdělen do dvou sálů, bude v online provedení možné zhlédnout v jednom proudu.

Všechny organizační informace, důležité kontakty, medailonky řečníků i anotace přednášek a samozřejmě také registrační formulář najdete na webu konference.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: