PayPal předpovídá konec peněženek do roku 2015

30. 6. 2011 | MiL
„Věříme, že do roku 2015 bude digitální měna přijímána kdekoli ve Spojených státech amerických. Již nebudeme muset nosit peněženku,“ říká Scott Thompson.

PayPal právě dobývá další vrchol – jeho platební platforma má již více než 100 milionů aktivních účtů. Zpráva, kterou oznámil prezident společnosti Scott Thompson, také přichází s odvážnou předpovědí, že do roku 2015 se stanou peněženky již záležitostí minulosti.

„Vzhledem k tomu, že trend, který směřuje k digitální měně, i nadále nabírá na rychlosti, zaměřujeme se na poskytování řešení, která nejsou pouze nová a jiná, ale jsou lepší než ta, která jsou v současné době standardem,“ uvedl Thompson na svém blogu.

„Věříme, že do roku 2015 bude digitální měna přijímána kdekoli ve Spojených státech amerických – počínaje vaším obchodem na rohu a konče Walmartem. Již nebudeme muset nosit peněženku,“ dodává Thompson.

Aby PayPal potvrdil své tvrzení, spouští novou kampaň, který vyzývá pět obyvatel z Bay, aby využívali ke všem svým platbám pouze digitální měnu a žádnou hotovost. Je to velmi zajímavá kampaň, která by se mohla stát pro firmu velmi povedeným marketingem.

Zdroj: www.mashable.com


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: