Plaměňákům definitivně odzvonilo. Hitem letošního léta je růžová rakev

20. 7. 2018 | Kristýna Vozková
Fotku s růžovým plameňákem má dnes na Instagramu každý druhý. Jestli chcete být cool, podpořte tento Kickstarter projekt a užijte si léto u vody ve své vlastní nafukovací růžové rakvi.

Minulé léto se to na sociálních sítích hemžilo růžovými plameňáky, zlatými labutěmi a bílými jednorožci. Komu chyběla na Instagramu sexy pózovačka s plaměňákem u bazénu, jako by ani nežil. Teď se s ním ale na koupáku neblýsknete, trendem letošního roku je totiž růžová nafukovací rakev. Ta je, stejně jako ta skutečná, opatřena i víkem. Můžete si tedy vybrat, jestli si chcete užívat slunečních paprsků naplno, nebo se v klidu zavřít a nepozorovaně proplouvat kolem všech fádních a profláklých nafukovaček.

S nápadem na výrobu bizarního nafukovacího lehátka přišli kanadský designér Andrew Greenbaum a jeho přítel Ian Felton již před třemi lety. Před nedávnem získali finanční prostředky na vyrobení vzorového produktu, který umístil Andrew na svůj Instagram. To, jaký ohlas fotografie vyvolá, netušil ani on sám. Rychle se stala virální, k dnešnímu dni získala 9351 liků a komentovalo ji 1321 lidí. V popisku fotografie Andrew uvedl, že od spuštění výroby je dělí 15 000 amerických dolarů a otázal se sledujících na možnost založení crowdfundingového projektu na Kickstarteru.  

 

Odezva byla kladná. Vznikla webová stránka a Instagram produktu a na Kickstarteru byl spuštěn projekt, který má tvůrcům pomoci získat zbývajících 60 tisíc dolarů. V současné době mají vybráno něco kolem 8 tisíc dolarů a do konce zbývá ještě 21 dní. Pokud si tedy na neobvyklý doplněk k vodě děláte zálusk, můžete přispět a těšit se na růžovou, ale nově také černou variantu produktu.

Pod značkou Pom Pom ale nehodlají vyrábět pouze nafukovací rakve, mají následovat také další projekty a v případě Andrewa a Iana jistě neméně kreativní.

 

Zdroje: nbclosangeles.com, lacriaturacreativa.com, kickstarter.com

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.