Plamenná řeč Steva Jobse hanící konkurenci se šíří po internetu

1. 2. 2010 | PES
Steve Jobs se přesvědčil, že dnešní doba nám nedovolí dělat si legraci z konkurence ani unitř zdí vlastní společnosti, aniž by hrozilo, že kontroverzní slova uniknou na internet. Na schůzi společnosti Apple, která se konala na ústředí firmy, si totiž Jobs dobíral oborovou konkurenci. Jeho slova, přestože nejsou zaznamenána ve video ani audio podobě, se ovšem za pomoci Twitteru a emailů rozletěla do celého světa.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Steve Jobs se přesvědčil, že dnešní doba nám nedovolí dělat si legraci z konkurence ani unitř zdí vlastní společnosti, aniž by hrozilo, že kontroverzní slova uniknou na internet.
Na schůzi společnosti Apple, která se konala na ústředí firmy, si totiž Jobs dobíral oborovou konkurenci. Jeho slova, přestože nejsou zaznamenána ve video ani audio podobě, se ovšem za pomoci Twitteru a emailů rozletěla do celého světa.
S odvoláním na účastníky schůze Jobs údajně prohlásil, že produkty Adobe jsou líné, Apple nepodporuje Flash protože je plný buggů (a budoucnost je stejně v HTML 5). V případě Google mu pak vadí, že se společnost snaží zasahovat do sféry vlivu Applu. Nexus One pak označil za nástroj, který se pokusí zabít iPhone.
Jak konstatoval Stan Schroeder ze serveru Mashable - Jobsův projev poukázal zejména na dvě věci - iPad ani iPhone nebudou nadále plnně podporovat Flash a z Google je pro Apple skutečně nepřítel číslo jedna.

Štítky dokumentu: Google Mobilní zařízení Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: