Počátek roku bude ve znamení souboje Googlu se Seznamem

10. 1. 2011 | ITO
Kampaň s claimem "Seznam, najdu tam co hledám" na straně jedné, masivní podpora prohlížeče Chrome a tím pádem vyhledávače Google jako takového na straně druhé. Asi tak bude vypadat příchod jara na trhu tuzemských vyhledávačů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Kampaň s claimem "Seznam, najdu tam co hledám" na straně jedné, masivní podpora prohlížeče Chrome a tím pádem vyhledávače Google jako takového na straně druhé. Asi tak bude vypadat příchod jara na trhu tuzemských vyhledávačů. Tento rok může být navíc posledním, kdy bude Seznam těžit ze své výrazné tuzemské převahy. Google totiž rozdíl pomalu ale jistě stahuje...

Hlavním bojištěm budou snad všechny mediatypy. Veronika Rozumková potvrdila, že Seznam, podobně jako v dnešních dnech Google, povede kampaň skutečně frontálně. Televizní spoty, které mají být pilířem kampaně, odvysílají všechny hlavní české televizní stanice, kampaň se pravděpodobně objeví i v tisku, rozhlase a outdooru. Finanční objem kampaně zatím není známý, dá se však předpokládat, že ke stu milionů, které v Česku proinvestoval Google bude mít poměrně daleko.

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: