Portál Volný.cz je na prodej, zájem má Nova

15. 4. 2010 | LIL
Jeden z nejstarších tuzemských internetových portálů je na prodej. Spolu se značkou a freemaily se bude prodávat také Úschovna.cz. Podle serveru iHNed.cz již projevily zájem tři společnosti. Důvodem pro prodej je podle Ondřeje Paláta z Patria Finance, která byla provedením transakce pověřena, dlouhodobý zájem o portál ze strany investorů nebo konkurence. Cena transakce nebyla zatím upřesněna.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Jeden z nejstarších tuzemských internetových portálů je na prodej. Spolu se značkou a freemaily se bude prodávat také Úschovna.cz. Podle serveru iHNed.cz již projevily zájem tři společnosti.
Důvodem pro prodej je podle Ondřeje Paláta z Patria Finance, která byla provedením transakce pověřena, dlouhodobý zájem o portál ze strany investorů nebo konkurence. Cena transakce nebyla zatím upřesněna.
Portál má v současnosti denní návštěvnost kolem 10 000 uživatelů a spracuje na 400 000 freemailových schránek.
Největším zájemcem o koupi je v současné době televize Nova, která by služby začlenila do svého porfolia - tam je již možné naleznout vyhledávač jyxo.cz, portál tn.cz, webovou galerii fotogalerie.cz nebo blogovací platformu blog.cz.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: