Posílám víno, abychom se nemuseli vidět osobně

19. 7. 2019 | Aneta Birnerová
Vzkaz v láhvi potěší pouze věčné hledače pokladů. Společnost Firebox píše vzkazy raději na lahve plná vína, které si zamilují všichni.

Společnost Firebox se zaměřuje na prodej luxusního a dárkového zboží. Jejím hlavním záměrem je poskytnout zákazníkovi možnost personalizace každého produktu, a proměnit tak běžné zboží na osobní zážitek. Stejně jako česká společnost Belabel se soustředí na aplikaci vlastních textů na dárkové předměty, v tomto případě na jeden z nejoblíbenějších: víno.

„Poslání vína Letterbox je snazší než doručení pohlednice,“ chlubí se britský e-shop. Nabízí osobní expresní doručení na vybranou adresu v dárkovém obalu bez využití poštovních služeb. Společnost nevěří, že střepy přinášejí štěstí, a proto jsou lahve vyrobeny z tvrzeného recyklovatelného plastu.

V čem tkví úspěch společnosti Firebox? Uvědomuje si, že na prvním místě prodává zážitek.

„Vracíte se domů pozdě. Fakt pozdě. Byl to kouzelný den překypující stresem. Napakujete se do baráku, ale na předložce sedí mrňavá hubená krabice a měří si vás pohledem. Potěžkáte si dárek v ruce – nejde o cihlu. Je to láhev vína! Který rozkošný miláček ji v tento požehnaný den poslal? Jak je to vůbec možné? Láhev vína!! Takovou euforii a radost zasíláme společně s každým balíčkem Letterbox Wine.

Takže když chcete někoho potěšit dobrým bílým, červeným nebo růžovým vínem, stačí se podívat na e-shop společnosti Firebox, napsat vzkaz a vyplnit dodací adresu. Pro ty, které zrovna nic nenapadá, nabízí Firebox drobnou inspiraci:

Slyšel jsem, že máš žízeň

Nezlob se, že jsem psychotická mrcha

Láhev č. 1: Otevři. Nalij. Vypij. Opakuj.

Láhev č. 2: Na sakra dobrý chvíle

Láhev č. 3: Nezlob se, že jsou zabil tvoji zlatou rybku :(  

Jestliže takový dárek nezpříjemní den, tak už si nevíme rady. Nicméně vždy se můžete uchýlit ke staré dobré kytici růží. A nebo ne?

Lepší než květiny.

Zdroj fotografií: firebox.com

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.