Poznejte Instagram manžely, neopěvované hrdiny digitálního věku

11. 12. 2015 | Petr Michl
Téměř za každou fashion blogerkou a hvězdou Instagramu stojí nešťastný, ale loajální chlap.O fashion blogerkách nebo o modelkách, jež si vydělají víc svými fotkami na Instagramu než chozením po mole, jsme toho už napsali dost. Dnes vám bude odhalena druhá a mnohem temnější strana téže mince: život instagramového manžela".

Za většinou fotek z úžasného života vždy vystajlované ženy totiž stojí obvykle muž, který se ve skutečnosti snaží přesvědčit nejen své kamarády, ale i sám sebe, o tom, že ho nekonečné focení spojené se zkoušením desítek póz a filtrů baví. Rád ji podporuji v tom, co ji dělá radost a dodává jí to sebevědomí," říká pravděpodobně v takových situacích. V okamžicích pravdy ale musí jen smutně konstatovat: Jsem vlastně jen lidská selfie tyč." Stejně jako to udělal jeden z hrdinů skeče natočeného komediálního pořadu The Mystery Hour.V něm je život těchto napůl dobrovolných fotografů popisován jako peklo na zemi, o kterém nesmí mluvit. Myslíte si, že si odpočinou alespoň u selfíček či u jídla? Nikoliv. Dříve jsme jídlo jedli, teď si ho fotíme," vzpomíná nostalgicky jeden z insta manželů. Ostatně není radno se ani napít kávy hned poté, co vám ji přinesou. Je třeba ukázat, jak jste spolu šťastní a obrázek na hladině latté je toho jasným důkazem.

 

Tvůrci videa dokonce vytvořili i stránku InstagramHusband.com, na níž můžete nalézt spoustu tematických memů. Instagramoví manželé patří mezi neopěvované hrdiny digitálního věku, kterým je soustavně upíráno uznání. Až si zase prohlédnete na Instáči" několik desítek fotek sexy žen a rozdáte jim srdíčka, zkuste si někdy vzpomenout, kdo za nimi doopravdy stojí.

Zdroj: Instagram Husband

Štítky dokumentu: Instagram

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: