PPC Restart: největší konference o placené internetové reklamě se blíží

30. 8. 2022 | Petr MichlCelodenní konferenci PPC Restart se zaměřuje na placenou internetovou reklamu.. Akce pořádaná od roku 2017 digitální agenturou Taste je nyní největší offline konferencí o PPC v České republice. Letos ji můžete navštívit už 22. září 2022 v multifunkčním centru Dlabačov v Praze. Konference je určená pro specialisty na sociální sítě, provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, online marketéry, agenturní i freelance konzultanty. Přednášky ocení jak méně zkušení specialisté, tak i mágové přes sociální sítě.Proč tam nesmíte chybět? Už nyní může Taste slíbit přednášky řečníků, kteří pokryjí placenou reklamu z mnoha úhlů pohledu a také z mnoha platforem. 

  • Jak maximalizovat výkon RSA reklam (Petr Bureš a Julie Kneblová z uLab)

 

  • Jak rychle se dá na Pinterestu vydělat milion (Blanka Kudrnová, Bonami)

 

  • Jak vyškálovat TikTok ads z 0 na 500tis. Kč měsíčně (Milan Cidilo z 6clickz)

 

  • Proč a jak využije PPC specialista BigQuery (Tomáš Hurt z MarketUpu)

 

  • Case study: Jak využít Zboží.cz na maximum (Lucie Hvězdová ze Zboží.cz)

  • Využijte maximální potenciál kampaně Performance Max (Jan Janoušek z Taste)

K tomu vám ale Jan Kvasnička známý pro své praktické a do detailu propracované prezentace prozradí, co dělat, když přijde proklik, v přednášce Zvyšujte výkon kampaní díky optimalizaci vstupních stránek.

Mimo výkonnostní kampaně pak zavítá David Janoušek z Taste s prezentací o Share of Search, online metrice, která prozradí leccos i posunu vnímání brandu.

Abyste byli ještě lepšími parťáky pro kolegy, klienty i agentury nejen svým řemeslem, ale i relevantním business slovníkem, připravil si Milan Formánek nabušenou přednášku založenou na zasazení PPC do širšího kontextu. Odnesete si tipy, jak uspět v dnešní dynamické době na základě osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu.

A aby byla komplexita konference skutečně nesporná, osobní trenér Radek Laci vám s pomocí prezentace Jak najít rovnováhu mezi clickem a klikem pomůže narovnat záda a naučí vás zdravé návyky, abyste dokázali zmenšit dopady věčného sezení.

Na další podrobnosti se podívejte v kompletním programu akce.

PPC Restart

Kdy: 22. 9. 2022

Kde: Multifunkční centrum Dlabačov

Registrujte se zde.

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: