PR Klub pořádá již druhý seminář v rámci programu Junior PR profesionálem

31. 10. 2011 | BVo
Již tento čtvrtek se uskuteční kurz s názvem Distribuce PR sdělení, který pořádá PR Klub. Tento kurz patří do pětice seminářů, které proběhnou v rámci programu Junior PR profesionálem.

PR Klub, jehož hlavním cílem je zlepšit odbornost pracovníků v oblasti PR a zároveň zvyšovat její úroveň, spustil od října letošního roku vzdělávací program Junior PR profesionálem. Již tento tento čtvrtek, 3. listopadu, se uskuteční v pořadí druhý kurz s názvem Distribuce PR sdělení. Povede ho lektor Michal Vlasák z agentury Euro RSCG.

Dopoledne budou probírány zdroje získávání kontaktů či tvorba jejich databáze. V další části se Michal Vlasák podělí o své rady a zkušenosti ohledně druhů sdílení a distribuce. Rovněž se zaměří i na problematiku PR spamu. Účastníci si během semináře vyzkouší i různá praktická cvičení.

Druhé lekce se mohou zúčastnit i ti, kteří neabsolvovali první seminář Redakční práce v moderním PR.

Program Junior PR profesionálem je zaměřen především na mladší generaci, která se zajímá o public relations. Série pětice navazujících seminářů má napomoci účastníkům naučit se a zdokonalit se v základních dovednostech a rovněž má umožnit lépe nastartovat jejich budoucí kariéru v oblasti.

www.prklub.cz


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: