PR Summit: Již tuto středu!

18. 10. 2010 | IKE
Již 20. 10. 2010 se uskuteční druhý ročník akce, která si brzy vybudovala renomé nejdůležitější české události v oblasti public relations - PR Summit. A letošní ročník by mohl být ještě lepší, než ten loňský! Organizátoři pro PR Summit totiž zajistil opravdové špičky v oboru.

Účastníci PR Summitu 2009, zdroj:www.prsummit.cz

Již 20. 10. 2010 se uskuteční druhý ročník akce, která si brzy vybudovala renomé nejdůležitější české události v oblasti public relations - PR Summit. A letošní ročník by mohl být ještě lepší, než ten loňský!

Organizátoři pro PR Summit totiž zajistil opravdové špičky v oboru. Zahraniční PR experi budou na případových studiích pro přední světové společnosti a značky demonstrovat význam a hodnotu dobře budovaných public relations.

Key speakerem bude uznávaný expert Mark Weiner, generální ředitel PRIME Research pro Severní Ameriku, který účastníky přesvědčí, že každý odborník na marketingovou komunikaci může prokázat hodnotu PR a doložit návratnost investic do něj vložených. Z jeho zkušeností vyplývá, že měření je často spíše záležitostí ochoty a odhodlání než schopností a znalostí.

Akce se uskuteční v hotelu Corinthia. Deklarovaný počet účastníků dává tušit, že to bude nejen dokonalá příležitost pro načerpání nových znalostí, ale také pro networking s českými i zahraničními odborníky.

Více informací o akci je možné získat zde. Registrovat se je možné tady.

Štítky dokumentu: Podpora prodeje

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: