Přeměňte se v LEGO. Nový obchod v Londýně nabízí možnost vytvoření vlastního portrétu

24. 2. 2017 | Jakub Hort
Mosaic Maker od Lega během chvíle přemění váš obličej na pixelový obrázek z pěti barev, který si můžete sestavit stejně jako oblíbenou stavebnici.

Nic nepolechtá lidské ego víc, než vlastní portrét z Lega. A že jste to nikdy sami nezkoušeli? V nově otevřeném LEGO obchodě v Londýně je k dispozici fotobuňka, jejíž produktem nejsou 4 pasové fotografie nevalné kvality, nýbrž LEGO set s vlastním portrétem.

A to vše za pouhých 99 liber. Přístroj dostal název „Mosaic Maker“ a potom, co dostanete 3 pokusy na vyfocení a vyberete vaší oblíbenou fotku, přetransformuje portrét do 5 barev a vytvoří z nich set známých kostiček. V boxu jich je celkem 4 502, z nichž 2 304 tvoří váš portrét.

Když je vše hotové, přístroj vám vydá nejen krabici připravenou k poskládání vlastního obličeje, ale i fotografii, která vám zjednoduší práci při skládání dílků dohromady. Je až neuvěřitelné, jak blízko skutečné podobě člověka se dokáže tato LEGO tiskárna dostat.

Výsledkem je zdánlivě velmi jednoduchý pixelový obrázek obličeje, který je ale na druhou stranu velmi přesný. Koncepčně se jedná o velmi povedený kousek Lega, který se dobře ponese sociálními sítěmi a zároveň si u něj všichni pár hodin zavzpomínají na staré dobré analogové časy.

Zdroj: Adweek 

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: