Realitní video s tančícím párem se v Austrálii stalo virálním... a pak ho pro jistotu smazali

18. 4. 2019 | Kristýna Vozková
Tak hrozné, že to až hraničí s uměním,” i takové komentáře zaplavily sociální média po zveřejnění dvouminutového videa australské realitní kanceláře. Mix mezi muzikálem, erotickým filmem a ukázkou interiérového designu se stal během pár hodin virálním.

I video realitní kanceláře se může stát virálem. Důkazem toho je video propagující luxusní nemovitost v australském Sydney. Během 24 hodin získalo zhruba 60 tisíc zhlédnutí. Reakce na něj ovšem byly tak rozporuplné, že jej realitní kancelář následně stáhla ze svých sociálních sítí.

Příliš sexistické, provokativní, divné a dokonce „tak hrozné, že to až hraničí s uměním”. Takové komentáře zaplavily Twitter po zveřejnění dvouminutového videa realitní kanceláře LJ Hooker Bankstown, ve kterém mladý pár tančí za zvuku taneční hudby hypermoderním domem se čtyřmi ložnicemi a bazénem. Ke svým tanečním kreacím využívá mimo jiné i prostornou sedací soupravu nebo kuchyňskou linku, poté si zaplave ve velkém podsvíceném bazéně a nakonec dotančí až do ložnice.

Zdá se však, že párový tanec je pro Australany až příliš sexy, a video tak bylo následně i s oficiální omluvou staženo ze sociálních sítí realitní kanceláře. „LJ Hooker Bankstown vždy hledá nové způsoby, jak prodávat své nemovitosti; tentokrát jsme se však rozešli se značkou,“ zaznělo v oficiálním prohlášení. Těžko říct, jestli se tak stalo kvůli tomu, že na svatební fotografii v obývacím pokoji je jiná žena než tančící blondýna z videa, nebo prostě jde jen o tradiční brandové srabáctví v reakci na pár pobouřených křiklounů. 

Realitní agent Sam Nander uvedl dříve v rozhovoru pro 10 Daily Mail Australia, že si majitelé nemovitosti video zamilovali a že bylo vytvořeno, protože je zapotřebí udělat něco jinak, pokud chcete, aby nemovitost vynikla v rámci tvrdé konkurence. „Hlavním záměrem bylo přitáhnout k nemovitosti co nejvíce očí. A to se podařilo. Mělo to být vtipné,” dodal.

Svůj cíl tak video zcela určitě splnilo. Otázkou zůstává, zda bylo jeho stažení ze sociálních jen snahou umlčet pobouřené Australany, nebo jestli se bude LJ Hooker Bankstown příště skutečně u propagace nemovitostí držet zpátky. Poptávka po podobných dílech by tu byla. Důkazem budiž to, že lidé nahrávají na internet toto video i v jiných verzích, například s hudbou z filmu Hříšný tanec v pozadí. 

Zdroje: independent.ie,  theguardian.com

Štítky dokumentu: Formy PR Kreativní reklama

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: