S Airbnb můžete přespat ve skyboxu O2 arény a předtím vidět z postele zápas české reprezentace s Kanadou

26. 4. 2016 | Petr MichlSlužba Airbnb je vyhlášená kreativními formami propagace skrze pronájem netradičních míst. Možnost posedět si na pohovce Jana Krause v jeho show byla spíše povedeným product placementem v přímém přenosu. Nyní ovšem přichází Airbnb se skutečně exkluzivní lokací, vyhlásila soutěž o přespání ve skyboxu v O2 aréně.

Samotné přespání má proběhnout příští týden ze 3. na 4. května, 3. přitom hraje česká hokejová reprezentace přípravný zápas před mistrovstvím světa a to přímo s obhájci zlaté medaile, hvězdným týmem Kanady. S možností sledovat utkání z postele nebo z gauče „na balkóně" skyboxového bytu „1+výhled" se samozřejmě počítá.

Je tomu přizpůsobený i hokejový interiér vytvořený online designery z Hezkey, kteří umístili nad postel místo obrazu zvětšené kopie nákresů hřišť, na nichž obvykle trenéři zuřivě čmárají fixami pokyny během oddechového času v závěrečných minutách zápasů. Na zdi visí rukavice a hokejky a přímo v ní jsou pak zaražené puky.  

Konkrétní výhra v sobě skrývá tyto položky:

  • pozemní doprava z místa, na němž se výherce a sponzoři soutěže domluví, do O2 arény v Praze a zpět; 
  • uvítání zástupcem managementu O2 arény a novináři; 
  • setkání a potřesení rukou s Petrem Svěceným; 
  • prohlídka zákulisí O2 arény; 
  • prohlídka šaten O2 arény; 
  • dvě zážitkové VIP večeře; 
  • dvě VIP snídaně; 
  • volná vstupenka do lóže O2 arény; 
  • ubytování na jednu noc v pokoji pro dvě osoby ve speciálně navrženém exkluzivním apartmá v O2 aréně v den konání zápasu mezi Českou republikou a Kanadou (3. května 2016); 
  • možnost účasti na střeleckém tréninku před zápasem.

Jak se o nocleh v luxusní hokejové sluji ucházet? Jako obvykle k němu vede cesta přes povedený motivační dopis o maximálně 100 slovech. Veškeré pokyny najdete na samotné nabídce ubytování na Airbnb, kde hraje pana domácího sportovní komentátor České televize, Petr Svěcený. U motivačního dopisu se bude prý ze 70 % cenit kreativita a z 30 % kvality nabídky . Dostat ze sebe něco originální pro luxus, o kterém se nezdálo ani někdejšímu dekadentním pánovi O2 arény Alešovi Hušákovi, za to určitě stojí. Jedinou spornou otázkou je, jestli zrovna zápas s Kanadou v sobě nenese pro domácího fanouška příslib zlých snů.  Kam dál?Není to poprvé, co se na Airbnb vyskytlo neobvyklé obydlí. V minulosti se již objevily nabídky na přespání v obchodním domě IKEA v Sydney, v pokoji jak z obrazu od Vincenta van Gogha, v odstaveném letadle na amsterodamském letišti Schiphol, v kabině lanovky zavěšené v úctyhodné výšce 2 700 metrů nad mořem nebo v pařížských katakombách.

Štítky dokumentu: Formy PR
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.