S Lockitronem odemknete dveře odkudkoli!

17. 5. 2011 | KuL
Paul Gerhardt a Cameron Robertson uvedli na trh produkt s názvem Lockitron, který umožňuje nahradit klíče mobilním telefonem.

Paul Gerhardt a Cameron Robertson, dva bývalí studenti z University of Colorado, uvedli na trh produkt s názvem Lockitron. Tato pomůcka umožňuje jednotlivcům i malým firmám nahradit klíče svým mobilním telefonem. Lockitron, vynález Gerhardt and Roberton’s Apigy Inc. je kompatibilní s většinou dveří. Poté, co se jednou nakonfiguruje mohou uživatelé elektronicky zamknout a odemknout dveře použitím jakéhokoli typu mobilního telefonu, a to z jakéhokoli místa na světě. Celý process trvá v průměru méně než půl vteřiny. 

Zákazníci zaplatí poplatek 295 dolarů a obdrží sadu Lockitron Deadbolt, která obsahuje bezdrátovou západku, jakousi základnu s USB, instalační příručku a několik kabelů. Pro odemknoutí či zamknutí nakonfigurovaných dveří stačí mít pouze nainstalovaný Lockitron ve vašem telefonu, vybrat dané dvěře a stisknout ikonu.
 

Štítky dokumentu: YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.