Šafr bude šéfovat Reflexu i Blesku

20. 4. 2011 | KaS
Po deseti letech byl vystřídán na šéfredaktorské pozici deníku Blesk Vladimír Mužík. Na jeho míto nastoupí Pavel Šafr, který zastává pozici šéfredaktora týdeníku Reflex.

Po deseti letech byl vystřídán na šéfredaktorské pozici deníku Blesk Vladimír Mužík. Na jeho míto nastoupí Pavel Šafr, který zastává pozici šéfredaktora týdeníku Reflex. Šafr tak bude sedět na dvou židlích, neboť povede oba tituly souběžně. Zatímco v reflexu má čistě šéfredaktorskou práci, v Blesku bude zastávat místo ředitele skupiny Blesk, což s sebou obnáší vedení nejen deníku Blesk ale také Nedělního Blesku, suplementů Blesk magazín (nejčtenější český titul celkově) a Blesk Reality&Bydlení a serveru Blesk.cz.

Podle oficiální verze odstoupil Vladimír Mužík na vlastní žádost a odchází k 30. dubnu. Pavel Šafr tedy povede Blesk od 1. května, ačkoliv už byl na šéfredaktorské pozici několika deníků, nikdy to nebyl bulvární titul. V roce 1993 vedel Český deník, o rok později deník Telegraf a od roku 1997 to byly Lidové noviny, tam vydržel až do roku 2001, kdy nastoupil na vedoucí pozici MF Dnes.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.