Škoda napodobuje Teslu. Vyslala Superb na Mars

16. 2. 2018 | Petr Michl
Odpověď na Teslu Roadster kroužící po oběžné dráze přišla brzy. Francouzská pobočka škodovky vyslala model Superb na Mars.Úspěšný start rakety Falcon Heavy a záběry vozu Tesla Roadster z vesmíru učinily z Elona Muska legendu. A tak trochu i zastínily tradiční automobilky. 

Škoda Auto to ale nenechala bez odpovědi. Její francouzská pobočka se rozhodla uskutečnit podobně odvážnou misi. Zatímco Tesla Roadster se courá po oběžné dráze a možná někdy dopluje až na úroveň Marsu, Škoda Superb v něm dokázala dokonce přistát.

Raději se na to podívejte před dalším čtením ve videu.

 

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

 

Asi jste tušili, že o skutečnou vesmírnou výpravu nepůjde. Pro někoho to může být vtip, při kterém jeho původce jen zakrývá vlastní paniku. Dle našeho hodnocení jde ale o povedený šprým. Škoda totiž ví, že lidé budou ještě dlouhou dobu častěji jezdit po okreskách než po oběžné dráze. Ve francouzské vísce Mars jste asi ještě nebyli, ale něco nám říká, že ve srovnání s cestou na planetu Mars to máte mnohem větší pravděpodobnost napravit. 


Kam dál? 

Připomeňte si jeden z nejlepších PR stuntů všech dob v článku Tesla Roadster pluje vesmírem. Elon Musk tak stvrdil pověst geniálního miliardáře a marketéra.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.