Sony vytváří internetový svět Harryho Pottera

24. 6. 2011 | bN
Autorka série knih o mladém čaroději Harry Potterovi se spojila se společností Sony. Společně vytvoří server Pottermore, internetový domov Harryho Pottera.

Autorka série knih o mladém čaroději Harry Potterovi se spojila se společností Sony. Společně ve snaze udržet téma Harryho Pottera ve vzduchu až do premiéry posledního zfilmovaného dílu knihy s názvem Harry Potter a relikvie smrti, vytvořily server Pottermore, který je jakýmsi internetovým domovem Harryho Pottera.

Film, vytvořený podle posledního dílu série o Harry Potterovi bude mít ve Velké Británii premiéru již v červenci.

Bezplatně přístupná webová stránka chce uživatelům přinést online zážitky, které doplní jejich zkušenost ze čtení knih. Rowlingová na ní uveřejní nové informace o místech, hlavní hrdinech a předmětech, které se v knihách vyskytují.

V internetovém obchodě na stránce si budou moci uživatelé koupit dlouho očekávané elektronické verze knih o Harry Potterovi.

Soutěž odstartuje 31. července, v den narozenin Harryho Pottera. Milionu lidí, kteří již budou zaregistrováni, bude umožněn vstup předčasný vstup do obsahu stránky. Společně s vývojáři dostanou tito šťastlivci příležitost dotvořit finální podobu serveru.

Stránka bude přístupná veřejnosti od října 2011 v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Následně plánuje i rozšíření o další jazyky.

Zdroj: www.marketingweek.co.uk
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: