Soutěž Internet Effectiveness Awards spustila nominace

13. 3. 2016 | Petr Michl

Nejvýznamnější česká soutěž hodnotící efektivitu internetových projektů Internet Effectiveness Awards otevřela příjem nominací do aktuálního ročníku. V něm budou soutěžit projekty uvedené na trh v roce 2015.

Nominace je možno podávat do 31. března. 2016, a to v celkem devíti kategoriích: Spotřební zboží a služby, Online obchod, Bankovnictví, pojišťovnictví a finance, Auto-moto, Telekomunikace a IT, Cestovní ruch a doprava, Průmysl a energetika, Neziskový sektor, lidská práva a životní prostředí a Společnost, politika a kultura. Bližší informace a pravidla soutěže mohu zájemci najít na webu soutěže www.iea.cz.Soutěž pořádá Asociace.BIZ - Asociace dodavatelů internetových řešení, o.s. Hlavním partnerem se v tomto roce stala společnost Microsoft, hlavním mediálním partnerem pak Česká televize. „Díky tomuto partnerství získá letošní ročník mnohem reprezentativnější podmínky a atraktivnější prostředí pro galavečer s vyhlášením cen. Ten se bude konat 2. června. 2016 a moderovat jej bude opět herec Jiří Mádl. Slavnostní vyhlášení se uskuteční v konferenčních prostorách nového sídla společnosti Microsoft,“ přiblížil plány aktuálního ročníku výkonný manažer Asociace.BIZ Leoš Špachta.

V porotě soutěže zasednou online specialisté z významných firem, manažeři úspěšných online projektů, novináři z odborných médií, investoři a odborníci z akademické sféry. Zároveň s vítězi jedntlivých kategorií vyhlásí porota i Grand Prix, kterou udělí absolutnímu vítězi celého ročníku. V minulých ročnících byly takto oceněny projekty Era pomáhá regionům, Kampaň pro podporu prodeje vozu Ford B-Max a projekt Target Network Tool společnosti Škoda Auto.Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.