Společnost PPF Media byla přejmenována na Media 4You

14. 10. 2010 | LIL
Společnost PPF Media, která stála za projekty Naše adresa, Vizuálně a Futuroom, změnila podle očekávání jméno. Poté, co byla celá společnost koncem srpna prodána podnikateli Richardu Bernýškovi, ponese od této chvíle nové jméno Media 4You. Nová firma má sídlo na stejné adrese jako někdejší PPF Media. S infomací přišel server Česká média.

Naše Adresa - logo projektu PPF Media, zdroj:archiv

Společnost PPF Media, která stála za projekty Naše adresa, Vizuálně a Futuroom, změnila podle očekávání jméno. Poté, co byla celá společnost koncem srpna prodána podnikateli Richardu Bernýškovi, nese od 8. října 2010 nové jméno Media 4You, a.s. Nová firma má sídlo na stejné adrese jako někdejší PPF Media. S infomací přišel server Česká média.

V představenstvu společnosti se kromě předsedy a nového majitele Richarda Benýška objeví původní tváře - tedy Roman Gallo a Robert Schaffer, kteří působí na stejných pozicích jako v PPF Media.

Konec poslečnosti nastal poměrně záhy. Ještě v prosinci loňského roku Roman Gallo oznámil na světovém novinovém kongresu WAN-IFRA, že pilotní provoz projektu Naše adresa byl úspěšný a že se do dvou let očekává jeho rozšíření do dalších regionů, půl roku nato však unikly do médií zprávy o prodělečnosti projektu a jeho chystané likvidaci. V srpnu pak došlo k prodeji společnosti a ukončení činnosti redakce Naší adresy. Redaktoři našli nové uplatnění v redakci serveru Aktuálně.cz anebo ve vydavatelství Vltava-Labe Press.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: