Sport.cz spustil informační servis přes Facebook Messenger

16. 2. 2017 | Petr Michl
Sport.cz spustil jako jeden z prvních v ČR informační servis pro fanoušky sportu přímo na Facebook Messengeru. Stačí potvrdit souhlas, vybrat si čas a sport a začnou jim pravidelně chodit články ze zvoleného sportovního odvětví.

Sport.cz dnes jako jeden z prvních v ČR spustil informační servis pro fanoušky sportu přímo na Facebook Messengeru. Lidé si mohou vybrat rubriky, ze kterých chtějí každý den dostávat novinky, ale i čas doručení. Články o fotbale, hokeji, biatlonu, ale i o Jardovi Jágrovi nebo Martině Sáblíkové si mohou pravidelně číst třeba u ranní kávy nebo cestou z práce.

Nejnavštěvovanější sportovní server v České republice se tímto krokem snaží zvýšit dosah svého obsahu. V okamžik, kdy lidé na jeho fanouškovské stránce kliknou na „Poslat zprávu“  (myšleno a adresátem Sport.cz - pozn. red.), objeví se jim přímo v Messengeru nabídka na zasílání sportovních novinek. Stačí potvrdit souhlas, vybrat si čas a sport a začnou jim pravidelně chodit články ze zvoleného sportovního odvětví.

Tomáš Barták, produktový manažer Sport.cz, k tomu doplňuje:

 „Sport.cz takto umí posílat i články týkající se konkrétních sportovců nebo jakýchkoliv jiných zadaných výrazů. Stačí je vepsat do Messengeru a za okamžik mu budou fulltextově vyhledané články ze Sport.cz doručeny.“

Seznam.cz aktuálně zvažuje tuto novinku i pro další své služby. Na Sport.cz zavítá měsíčně téměř 1,8 milionu lidí, kteří si zobrazí 70 milionů stránek a zhlédnou 3 miliony videí. Dvě třetiny návštěvníků jsou muži.

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.