Studio Berg uvádí Little Printer, miniaturní tiskárnu pro mobily

5. 12. 2011 | BVo
Londýnské studio Berg přichází s malou tiskárnou Little Printer, která tiskne úkoly nebo zprávy z mobilního telefonu. Na trhu se objeví v roce 2012.

Britská společnost Berg sídlící v Londýně představila Little Printer - malou kapesní tiskárnu, která vytiskne seznam úkolů, aktuální zprávy, nákupní seznam, upomínky narozenin, délku běhu z aplikace Nike Run nebo třeba sudoku.

Tvůrci Little Printer nazývají tyto úkoly Publications. Když přijde jejich „pravý čas“, tiskárna je automaticky vytiskne a uživatel si může poznámky na malém skladném papírku, který je podobný účtence, snadno vložit do peněženky nebo připnout na lednici. Little Printer se ovládá pomocí mobilního telefonu s operačním systémem iOS nebo Androidem.

Projekt, jehož partnery jsou i společnosti Google, Nike nebo Foursquare, je v současné době ve fázi testování. Tiskárna Little Printer by se pak na trhu měla objevit během příštího roku. Kdy přesně bude k sehnání však není jasné, stejně jako její konečná cena.

Hello Little Printer, available 2012 from BERG on Vimeo.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.techcrunch.com

Štítky dokumentu: Google Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.