Světový expert na online Customer Experience 12. 11. v Praze

3. 11. 2015 | redakce
Chcete zvýšit spokojenost zákazníků? Nechte si poradit na workshopu od světového experta na Customer Experience, Garryho McGoverna. Už příští čtvrtek 12. 11. v Praze.

Přední světový odborník na zvyšování spokojenosti zákazníků Gerry McGovern povede v Praze praktický seminář o problematice Customer-centric content – designu, řízení a měření digitálního obsahu. Akci pořádá ExperienceU, UX divize agentury Dobrý web.

Zákaznická zkušenost (Customer Experience) se pro většinu velkých značek stává klíčovou metrikou výkonu webu, mobilních aplikací a dalších online kanálů. „V oblasti CX/UX se musí nutně české firmy inspirovat a učit od vyspělých západních zemí, proto jsme se rozhodli přivést jednu z největších autorit oboru do České republiky,“  prozrazuje Luboš Plotěný, ředitel agentury Dobrý web.


Garry McGovern při přednášce. Zdroj: www.gerrymcgovern.com

V rámci celodenního semináře se Gerry McGovern zaměří na to, jak v online sféře identifikovat, naplnit a měřit klíčové scénáře, které zákazníci chtějí řešit. „Cílem je nejen zvyšovat spokojenost zákazníků, ale také byznysové výsledky. Toho jde dosáhnout jen orientací na zákazníky a přizpůsobením obsahu jejich potřebám,“  vysvětluje lektor Gerry McGovern, CEO společnosti Customer Carewords.

Celodenní seminář pod názvem Customer-centric content – designing, managing, measuring se koná v PwC – City Green Court (Praha 4 – Pankrác) 12. listopadu od 9:00. Zájemci se mohou registrovat na webu http://www.dobryweb.cz/training-mcgovern.

Seminář je tematicky vhodný pro všechny marketéry, kteří chtějí maximalizovat spokojenost svých zákazníků. Ideální je zejména pro ty, kteří jsou zodpovědní za online shopping a zákaznické sekce webu, jako například selfcare, klientské zóny, internet banking.

O Gerry McGovernovi

Gerry je zakladatelem a CEO společnosti Customer Carewords. Je celosvětově uznávanou autoritou v oblasti zvyšování zákaznické spokojenosti na webu.  V roce 2006 byl deníkem The Irish Times označen jako jeden z 5 nejdůležitějších světových vizionářů, kteří mají klíčový podíl na rozvoji webu. Dostal se tak do společnosti osob, jako jsou Tim O’Reilly, Vint Cerf, Tim Berners-Lee, a Nicholas Negroponte. Gerry McGovern je autorem 4 knih.

Více informací naleznete na www.gerrymcgovern.com

Štítky dokumentu: Tipy na akce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: