Svolání iPhonů na opravu by Apple vyšlo draho

15. 7. 2010 | ILE
Na první pohled to není zřejmé, ale Apple se v současné době nachází v nezáviděníhodné situaci, jejímž jediným výchdoiskem je pravděpodobně ztráta stovek milionů dolarů. Buď a reputaci značky, nebo v rámci nákladů ma svolávací akci. Nic není platné vyučování Applu, jak držet iPhone správně, ani uklidňování, že slabý signál je pouze softwarovou chybou.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Na první pohled to není zřejmé, ale Apple se v současné době nachází v nezáviděníhodné situaci, jejímž jediným výchdoiskem je pravděpodobně ztráta stovek milionů dolarů. Buď a reputaci značky, nebo v rámci nákladů ma svolávací akci.
Nic není platné vyučování Applu, jak držet iPhone správně, ani uklidňování, že slabý signál je pouze softwarovou chybou, která půjde odstranit. Dříve nebo později bude muset Apple se situací něco udělat - jinak mu totiž hrozí, že nejnovější iPhone zaznamená výrazné oslabení prodejů.
Podle odborníků by však byla svolávací akce neuvěřitelně drahá - konkrétně byla její suma vyčíslena na 1,5 miliardy dolaru. S narůstající kritikou zákazníků se však zdá, že to bude jediné rozumné řešení (tedy pokud Apple nakonec nezačne rozdávat pestrobarevné gumové obruby, které mají prý rušení signálu značně omezit).


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: