Téměř polovina žen nezažije orgasmus. Pornhub se to pokusil změnit kampaní frustrující muže

19. 8. 2020 | Milada Zemanová
Pánové, dovedete si představit, jak je pro ženu frustrující, když jí při souloži nedopřejete orgasmus? Pornhub se tuto situaci snaží napodobit, a proto začal zastavovat svá videa zrovna, když jsou v tom nejlepším.

Sexuální vyvrcholení je povznášejícím stavem, uvolňují se při něm do těla endorfiny, zvyšuje se imunita... A nejen z těchto důvodů by jej měli zažívat muži i ženy. Ve skutečnosti ho ale 40 % žen v heterosexuálním vztahu téměř nepozná. Je to z toho důvodu, že jsou muži často sobečtí. Poté, co se sexuálně uspokojí, už se nadále o partnerku nezajímají. Ta zůstává sexuálně frustrovaná, což může vést i k problémům ve vztahu.

Pornhub se při příležitosti Mezinárodního dne ženského orgasmu (připadá na 8. srpna) rozhodl na tuto situaci upozornit. A to tak, že mužům navodí stejné pocity frustrace. Za tímto účelem začal zastavovat pornovidea. Konkrétně videa, která jsou nejpopulárnější u heterosexuálních mužů

Nejde zde ovšem jen o kritiku. Pornhub navíc vytvořil certifikát, který žena může vystavit tomu, kdo jí slastný pocit orgasmu dopřeje. Tento certifikát je možné dále sdílet na sociálních sítích a Pornhub doufá, že tak motivuje více a více mužů, aby ženám orgasmus dopřálo.

Možná vás napadne, proč jsou zde zmiňovány pouze heterosexuální vztahy. Podle Pornhubu lidé v homosexuálních vztazích v 85 % případů dochází k vyvrcholení společně. Nevzniká zde tedy tolik frustrace a neuspokojení jako u žen, kteří souloží s muži.

Zdroje: Ads of the World, Pornhub

Štítky dokumentu: Budování značky
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.