Tesla prodává vlastní pivo v lahvích inspirovaných designem Cybertrucku

17. 4. 2023 | Petr Michl
Fandové Elona Muska a značky Tesla mohou oslavit okamžik, kdy bude uveden na trh Cybertruck, s pivem GigaBier v ruce. Zdobí ho lahve s výjimečným designem.

 

Obraz geniálního miliardáře Elona Muska po koupi Twitteru značně upadl, stejně jako jeho celkové jmění. Nadále má ovšem minimálně desítky milionů sledovatelů, kteří se dívají na jeho kroky až s náboženskou úctou. A přesně to se hodí, když prodáváte merch. Po lahvi tequily s luxusním vzhledem nebo minišortkách tu je další sběratelský kousek pro fandy značky Tesla: Pivo GigaBier inspirované futuristickým vozem Tesla Cybertruck.

Jeho představení bylo velkolepé, ale skutečné zařazení do prodeje bylo několikrát odloženo. Nyní se ovšem zdá, že letos by mělo skutečně přijít. Až ten den nastane, budou si k tomu moci skuteční nadšenci připít pivem GigaBier vařeném v německém Berlíně.

Jde o ležák plzeňského typu, který se skládá ze směsi sladového ječmene, kvasnic, vody a „kyber-chmele", který mu dodává aroma citrusů, bergamotu a sladkého ovoce. To, co ale dělá z piv skutečně zajímavou investici, je design lahví jasně inspirovaný kapotou Cybertrucku.

GigaBier se vyrábí v limitované edici a prodává se v baleních po třech lahvích o objemu 330 ml. Zdobí je černé hrdlo s fosforeskujícím vodoznakem odhalujícím nápis „Giga". K dostání je za 89 eur (v přepočtu za 2 111 Kč) na stránkách společnosti Tesla.

Tip redakce:

Připomeňte si rok 2019, kdy Tesla svůj futuristický vůz poprvé prezentovala. Představení Cybertrucku ukázalo Elona Muska jako marketingového génia na hraně šílenství.

Štítky dokumentu: Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: